Про проект

 

Справжні сучасні герої — це звичайні люди, які живуть поруч з нами в ці непрості часи. У їхнє життя прийшла війна. Вони втратили близьких, свій дім, роботу, справу життя, опинились у складних життєвих обставинах. Але незважаючи ні на що, знайшли в собі сили жити далі, здолали складнощі, з честю вийшли з безвихідних ситуацій, вибороли собі право на другий шанс. Ці люди не просто змінили своє життя, але й змінили світ навколо себе. Ці люди — герої.

ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ

Ці історії зібрало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

— Щодня в роботі міністерства ми стикаємося з людьми, чиї історії по-справжньому вражають, — зазначає Вадим Черниш, міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. — Це люди, які знайшли в собі сили та бажання почати життя спочатку. Це люди, які діють усупереч долі й обставинам. Головне — вони стають ініціаторами змін у власному житті та житті людей, які їх оточують. Сотні історій на рік. Десятки на місяць. І сьогодні ми хочемо розповісти деякі історії таких людей, звичайних героїв.

Переселенці та ветерани АТО/ООС, люди з інвалідністю та бізнесмени, лікарі та студенти — навколо цих людей вибудувався проект «Герої наших сердець». Їхні долі надихають, їхніми вчинками захоплюєшся, заглиблюючись у їхні історії, розумієш, що саме завдяки таким українцям у нас є шанс подолати всі негаразди та побудувати світле, мирне майбутнє

Це лише дев’ять історій. Насправді ж їх набагато більше. Тож якщо ви знайомі з людьми, які варті того, щоби стати частиною цього проекту, надсилайте їхні історії нам, а ми розповімо про них усій Україні.