Наталія

Наталія-ВПО із Донецька. До липня 2014 р. працювала в корпорації «Олімп», займалася бізнесом. В липні 2014 р. війна прийшла в її місто і змінила її життя: з початку війни Наталія пішла працювати в гуманітарні місії, допомагати переселенцям.

Під час активних бойових дій допомагала вивозити людей, які самі не в змозі були переміщатися. Потім працювала в благодійному фонді «Право на захист», допомагала ВПО з юридичних питань, перша судова справа за участю Наталії по адресній допомоги була в суді схвалена. Зараз Наталя адвокат, керівник проекту в благодійному фонді Карітас , допомагає переселенцям в Донецькій і Запорізькій обл. Місія Наталі — допомога ВПО вижити в цих складних умовах без дому, без соціального оточення рідних. Місія Наталі та її команди благодійного фонду- продовжувати допомогу ВПО та особам,які постраждали від військового конфлікту. Команда ,яку очолює Наталя працює в Донецькій області, в прифронтових містах та селах і надає постійну гуманітарну, психологічну, юридичну допомогу.
» Ми будемо там, де ми потрібні, де є люди, які чекають нашої допомоги»
Мрія Наталі повернутися в рідній дім,в рідне місце. І головне, щоб наше законодавство для ВПО адаптували під сучасні умови ,які сталися в країні! А ми будемо провідними агентами в адвокатуванні змін в законодавстві для ВПО та осіб, які постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході України.
Це дійсно та людина, якою можна пишатися і яка змінює світ навколо себе!

Вразила історія?
Поділися нею з друзями в соцмережах!