Ольга Ботвінова

2017-го року в Лисичанську з’явилася громадська організація, яка опікується дитячим садком «Росинка». Він у Лисичанську — найбільший у місті, має аж 12 груп. У цей садочок ходить дитина Ольги Ботвіної — активістки, яка вирішила питання збору та звітності батьківських коштів: «Це кошти, які сплачують батьки. Все, що ви бачите на території: поліпшення, якийсь десь трошечки ремонт, якісь, як то кажуть, покращення, — то всьо робиться за рахунок батьківських коштів. Це все робиться, не так як раніше, [гроші] давалися казначеям, якійсь людині, яка була в садочку. А це тепер все робиться через розрахунковий рахунок в банку. Ми вже зареєстровані в Міністерстві юстиції, діємо на підставі статуту. Тобто вся наша робота є офіційною, легальною, і всі кошти підзвітні повністю»

Основне завдання такої діяльності — покращити умови перебування дітей у садочках. Тому важлива відкритість та відсутність недоброзичливих розмов серед батьків:
«У деяких групах встигли змінити ліжечка двоповерхові, які ще були з радянських часів. Тепер у нас уже такі новітні, добротні ліжечка. В групах робляться ремонти, робляться поліпшення території, ті ж самі дитячі майданчики — всьо це робиться за батьківські кошти. Закупаються канцелярські товари, закупаються миючі, чистячі засоби для садочку, для того, щоб проводити всю дезінфекцію, щоб було чисто, прибрано, гарно, і дітям було добре находитися в дитячому садочку».

Громадська організація планує залучати до своєї діяльності й інші садочки, центри, школи та технікуми. Адже наразі така організація — єдина в місті. Схожі є в Сєвєродонецьку, Києві, Харкові. Ольга вірить, що в Лисичанську живуть добрі люди, тому разом — зможуть.

Вразила історія?
Поділися нею з друзями в соцмережах!