Сергій та Альона Тученко

Сергій Тученко та його дружина Альона роблять дитячі мультфільми українською мовою та викладати їх на власному Youtube-каналі. Допомагає їм у створенні мультиків маленький син Максим.

 

Родина Тученків живе у Лисичанську Луганської області. Тато Сергій за фахом енергетик, мама Альона – економіст. Влітку 2014 року у молодої родини народився син Максим. Перший місяць життя дитини збігся з активними бойовими діями у регіоні, захопленням Лисичанська та звільненням міста від бойовиків.

«Напевно, саме тоді ми змогли збагнути значення України та української мови для нас, а особливо для нашої дитини. Звісно, коли дитина зовсім маленька, вільного часу небагато. А коли трішки виросла і почала проявляти цікавість до мультиків, ми побачили, що добрих, приємних та корисних їх не так багато, тим паче українською мовою. Тому разом з дружиною вирішили спробувати зробити щось своє – дитині сподобалось», – розповідає Сергій.

Тоді створили власний канал «Хмаринка» на Youtube. Відео на каналі набирають не так багато переглядів, як би цього хотілось, творча родина це пов’язує з відсутністю спецефектів та реклами.

Але Сергій та Альона не зупинились, вони продовжували створювати пізнавальне відео для малюків, і потроху на канал почались підписуватись люди, зростає кількість переглядів і з’явились вдячні відгуки від глядачів. Родина працює над покращенням якості свого контенту і сподівається, що її доробок стане корисним якомога більшій кількості малюків.

Вразила історія?
Поділися нею з друзями в соцмережах!