Владислав Зайцев

Владислав Зайцев займається проектом «VEZHA — creative space» в Маріуполі. Вільний простір розташувався в одній із найбільш знакових будівель Маріуполя — водонапірній вежі, яка є символом міста.

Уперше за десятки років вежа стала туристичним об’єктом. Тут проводять лекторії, планують відкрити IT-кластер, туристичний довідковий центр. Оглядовий майданчик, з нього відкривається вид на всі райони Маріуполя, також планують відремонтувати й відкрити для публіки.

Також тут, в окулярах віртуальної реальності, можна побачити вулиці Маріуполя такими, якими вони були понад століття тому.

Окрім проекту віртуальної реальності, розроблено мобільний додаток для туристів і жителів міста. Там є перелік кафе, закладів, парків, цікавих історичних і архітектурних місць. У планах — пішохідні маршрути містом.

Владислав каже, що зараз Маріуполь набагато цікавіший і активніший, ніж п’ять років тому. Хоча ще у 2014 році місто жило в тривозі — близькість лінії розмежування накладала свій відбиток.

Велику роль у цьому процесі — привабливості Маріуполя, який вже багато років живе поряд із війною — належить таким людям, як Владислав. Така робота в регіоні, яка сприяє культурному розвитку — неоціненна.

Вразила історія?
Поділися нею з друзями в соцмережах!